SLFB15-2R450G-02TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SLFB15-2R450G-02TF
JLCPCB Part #
C96749
Package
SMD-4P,1x0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4dB 2.45GHz 2.4GHz~2.5GHz Bandpass SMD-4P,1x0.5mm RF Filters ROHS