SDWL2012C1R0JSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL2012C1R0JSTF
JLCPCB Part #
C145058
Package
0805
Description
150mA 1uH 2.5Ω 200MHz 20@25MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS