SDWL1608C2N2SSTFM01
MFR.Part #
SDWL1608C2N2SSTFM01
JLCPCB Part #
C408713
Description
16@250MHz 2.2nH 49mΩ 6GHz 700mA Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS