SDCL1005C3N9CTDF
MFR.Part #
SDCL1005C3N9CTDF
JLCPCB Part #
C305126
Description
200mΩ 3.9nH 300mA 4GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS