SDVL3216SD180PTHS251
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDVL3216SD180PTHS251
JLCPCB Part #
C6671834
Package
1206
Description
12.7V 18V 250A 25V 300mJ 1206 Varistors ROHS