SDV1608E220C800NPTF
MFR.Part #
SDV1608E220C800NPTF
JLCPCB Part #
C5886195
Package
0603
Description
15.6V 15A 22V 30V 30mJ 80pF@1MHz 0603 Varistors ROHS