SDV1005A5R5C231NPTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDV1005A5R5C231NPTF
JLCPCB Part #
C190932
Package
0402
Description
10V~14V 18V 20A 230pF 4V 5.5V 0402 Varistors ROHS