SDNT0603X104F4250FTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDNT0603X104F4250FTF
JLCPCB Part #
C279958
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0.3mm 0.3mm 0.6mm 100kΩ 100mW 100uA 1mW/℃ 3s 4250K ±1% ±1% 0201 NTC Thermistors ROHS