SDFL1608T330MTF
MFR.Part #
SDFL1608T330MTF
JLCPCB Part #
C5746742
Package
0603
Description
1mA 2.95Ω 20@1MHz 33uH 9MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS