SDFL1608T330KTF
MFR.Part #
SDFL1608T330KTF
JLCPCB Part #
C316406
Package
0603
Description
1mA 2.95Ω 20@1MHz 33uH 9MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS