SDFL1608T150MTF
MFR.Part #
SDFL1608T150MTF
JLCPCB Part #
C6472981
Package
0603
Description
1.7Ω 14MHz 15uH 1mA 20@1MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS