SDFL1608Q2R7KTF
MFR.Part #
SDFL1608Q2R7KTF
JLCPCB Part #
C29946
Package
0603
Description
1.35Ω 15mA 2.7uH 35@10MHz 45MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS