SDFL1608Q1R2KTF
MFR.Part #
SDFL1608Q1R2KTF
JLCPCB Part #
C78176
Package
0603
Description
1.2uH 25mA 35@10MHz 65MHz 800mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS