SDFL1608L82NKTF
MFR.Part #
SDFL1608L82NKTF
JLCPCB Part #
C370263
Package
0603
Description
10@50MHz 245MHz 300mΩ 50mA 82nH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS