SDFL1005P2R2KTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDFL1005P2R2KTF
JLCPCB Part #
C49067
Package
0402
Description
1.7Ω 10mA 2.2uH 20@10MHz 40MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS