SDFL1005LR10KTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDFL1005LR10KTF
JLCPCB Part #
C370259
Package
0402
Description
100nH 10@25MHz 200MHz 25mA 800mΩ ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS