SDCW2520S-2-301TF
MFR.Part #
SDCW2520S-2-301TF
JLCPCB Part #
C843572
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
-40℃~+85℃ 2 250mΩ 300Ω@100MHz 400mA 50V SMD-4P,2.5x2mm Common Mode Filters ROHS