SDCL1608C6N8JTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1608C6N8JTDF
JLCPCB Part #
C49447
Package
0603
Description
10@100MHz 300mΩ 500mA 5GHz 6.8nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS