SDCL0603Q1N4BT02B02
MFR.Part #
SDCL0603Q1N4BT02B02
JLCPCB Part #
C279876
Package
0201
Description
1.4nH 150mΩ 600mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS