SDCL0402H1N8CT01
MFR.Part #
SDCL0402H1N8CT01
JLCPCB Part #
C6999802
Package
01005
Description
1.8nH 200mA 500mΩ 8@500MHz 9GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS