SDCL0402H1N2BT01
MFR.Part #
SDCL0402H1N2BT01
JLCPCB Part #
C6293594
Package
01005
Description
1.2nH 11.5GHz 220mA 400mΩ 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS