SDCL0402H10NHT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL0402H10NHT01
JLCPCB Part #
C6999797
Package
01005
Description
10nH 140mA 2.2Ω 4GHz 8@500MHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS