PZ3216D601-1R5TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ3216D601-1R5TF
JLCPCB Part #
C370092
Package
1206
Description
1 1.5A 600Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS