PZ2012D221-1R5TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
PZ2012D221-1R5TF
JLCPCB Part #
C61011
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 220Ω@100MHz 80mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS