PZ1608U100-3R0TF
MFR.Part #
PZ1608U100-3R0TF
JLCPCB Part #
C304463
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 20mΩ 3A 0603 Ferrite Beads ROHS