MZAH1005F152-R40TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MZAH1005F152-R40TF
JLCPCB Part #
C709649
Package
0402
Description
1 1.5kΩ@900MHz 400mA 600mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS