MWTC160808S2R2MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWTC160808S2R2MT
JLCPCB Part #
C19713854
Package
0603
Description
1.2A 1A 2.2uH 240mΩ ±20% 0603 Power Inductors ROHS