MWSD1608C68NGT
MFR.Part #
MWSD1608C68NGT
JLCPCB Part #
C17702848
Description
2.2GHz 350mA 36@200MHz 380mΩ 68nH Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS