MWSD1608C39NGT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1608C39NGT
JLCPCB Part #
C17702840
Package
0603
Description
2.8GHz 220mΩ 39nH 40@250MHz 460mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS