MWSD1608C36NJT
MFR.Part #
MWSD1608C36NJT
JLCPCB Part #
C17702839
Package
0603
Description
2.9GHz 220mΩ 36nH 40@250MHz 460mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS