MWSD1005C4N8JTM81
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C4N8JTM81
JLCPCB Part #
C5820353
Package
0402
Description
1.2A 4.8nH 71mΩ ±5% 0402 Power Inductors ROHS