MWSA1265S-330MT
MFR.Part #
MWSA1265S-330MT
JLCPCB Part #
C7245135
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
33uH 4.5A 65mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS