MWSA1205-1R5MT
MFR.Part #
MWSA1205-1R5MT
JLCPCB Part #
C149569
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
1.5uH 23A 3.2mΩ ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS