MWSA0615S-4R7MT
MFR.Part #
MWSA0615S-4R7MT
JLCPCB Part #
C19267541
Package
SMD,7x6.6mm
Description
3.2A 4.7uH 5A 85mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS