MWSA0603S-1R5MTB01
MFR.Part #
MWSA0603S-1R5MTB01
JLCPCB Part #
C6611414
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5uH 12.1mΩ 12A 12A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS