MWSA0603S-150MT
MFR.Part #
MWSA0603S-150MT
JLCPCB Part #
C408452
Package
SMD,7x6.6mm
Description
113mΩ 15uH 3A 4A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS