MWSA0412S-1R0MT
MFR.Part #
MWSA0412S-1R0MT
JLCPCB Part #
C2991787
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1uH 3.8A 4.4A 47mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS