MWSA0402S-4R7MT
MFR.Part #
MWSA0402S-4R7MT
JLCPCB Part #
C408337
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
105mΩ 2.8A 3A 4.7uH ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS