MWLB0401S-1R0MT
MFR.Part #
MWLB0401S-1R0MT
JLCPCB Part #
C5686681
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1uH 3.1A 3.5A 50mΩ ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS