MWLB0401S-100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWLB0401S-100MT
JLCPCB Part #
C6705008
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.3A 1.6A 10uH 320mΩ ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS