MWLA1265S-220MT
MFR.Part #
MWLA1265S-220MT
JLCPCB Part #
C6238308
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
12A 22uH 37mΩ 9A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS