MWLA1265S-150MT
MFR.Part #
MWLA1265S-150MT
JLCPCB Part #
C7316037
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
13A 15uH 28mΩ 9A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS