MWLA1265S-100MT
MFR.Part #
MWLA1265S-100MT
JLCPCB Part #
C6121508
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10A 10uH 15.5A 16.5mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS