MWLA1004S-150MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWLA1004S-150MT
JLCPCB Part #
C6611377
Package
SMD,11x10mm
Description
10A 15uH 45mΩ 6.25A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS