MWLA0402S-100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWLA0402S-100MT
JLCPCB Part #
C6705001
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.8A 10uH 2.3A 243mΩ ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS