MPL2016S2R2NHT
MFR.Part #
MPL2016S2R2NHT
JLCPCB Part #
C370037
Package
0806
Description
1.2A 110mΩ 2.2uH Multilayer inductor ±30% 0806 Power Inductors ROHS