MPH252010C4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPH252010C4R7MT
JLCPCB Part #
C7231866
Package
1008
Description
4.7uH 475mΩ 630mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS