GZ1608U221CTF
MFR.Part #
GZ1608U221CTF
JLCPCB Part #
C96704
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 250mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS