MCL1005NR10JT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL1005NR10JT
JLCPCB Part #
C7225662
Package
0402
Description
100nH 200MHz 350mΩ 500mA 500mA ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS