HZ1005D221TFB01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HZ1005D221TFB01
JLCPCB Part #
C185880
Package
0402
Description
1 220Ω@100MHz 300mA 500mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS